Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien
( ex. Love Week In Paris, 2 Pièces Hyper-centre Parisien )
Parijs
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
9.8 Voortreffelijk
7 beoordelingen
Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien
47 Rue Descartes, Parijs, Frankrijk
Kaart bekijken
Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartement van 4200 m² heeft een uitstekende ligging in Parijs, op sechts 5 minuten wandelafstand van Église Saint-Étienne-du-Mont de Paris. Het appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten.
Het Place de la Concorde is op een afstand van 3 km en het Louvre ligt op 2 km afstand van dit 1-slaapkamer appartement. Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartement is gesitueerd in de wijk Quartier Latin. Het Musée d'Orsay is op 25 minuten wandelen van de 1-badkamer accommodatie gelegen.
Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in de accommodatie. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.
Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartementen zijn tevens voorzien van een complete keuken. Het appartement is gelegen binnen het bereik van Maubert - Mutualité metrostation. Toegang tot een ijsbaan helpt gasten hun lichaam te onderhouden.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Parijs
Lokale attracties
Quartier Latin - 600 m
Paris Expo Porte de Versailles - 4,7 km
Musée d'Orsay - 2,4 km
Sacré-Coeur - 4,6 km
Sainte-Chapelle - 1,2 km
Centre Pompidou - 1,7 km
Place Dauphine - 1,3 km
Luchthavens
Luchthaven Parijs-Orly - 16 km
Treinstations
Jussieu - 400 m
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Belangrijk
Roken is niet toegestaan
Huisdieren zijn niet toegestaan
Eten
Elektrische waterkoker
Droger
Keukengerei
Kamergemakken
Zithoek
Patio
Eettafel
Wasmachine
Parketvloer
Hoofdvoorzieningen
Geen dieren toegestaan
Voorwaarden
Inchecken:van 15:00 tot 21:00
Uitchecken:tot 12:00
Licentienummer7510510473572
Veelgestelde vragen
❓
Waar vind ik Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartement?
Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartement bevindt zich naast de Torens van de Notre-Dame.
❓
Welke populaire bezienswaardigheden vinden we in de buurt van Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartement?
Het Place de la Concorde, gelegen op 3 km van Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartement is een bezoek waard.
❓
Hoe ver bevindt Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartement zich van het stadscentrum?
Love Week In Paris, 2 Pieces Hyper-Centre Parisien appartement is gelegen op slechts 20 minuten lopen van het centrum van Parijs.
❓
Welke restaurants in de buurt van het appartement worden aanbevolen?
Gasten van het appartement kunnen naar het nabijgelegen restaurant La Maison de Verlaine voor een voorproefje van de Europese keuken.
❓
Kunnen gasten een keuken verwachten in dit appartement?
Ja, dit appartement beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.